Jsme malá optika, ale lidé k nám
jedou pro brýle i 270 kilometrů

Vždycky tu pořídíte takové, ve kterých dobře vidíte i vypadáte. Od světových značek, které používají bezpečný materiál s jasným původem a vyrábí padnoucí tvary.

Čeká vás tu nejširší kolekce brýlí Gucci v Česku i jedno z mála prodejních míst Dior

Optika Iveta PLeyerová značky

Zákazníci se k nám proto vracejí

270 kilometrů z Jevíčka

Seryn Zdeněk,
specialista automatizace

Potřebuji vidět opravdu dobře. Pracuji totiž nejen na počítači ale také na mechanice velmi přesných strojů. A přesně v tom mi Optika Pleyerová pomáhá. Mají zde opravdu velký sortiment kvalitních brýlí, ochotně mi ve všem poradí a ještě zde provádějí kvalitní vyšetření zraku. Díky této kombinaci mám z nošení brýlí dobrý pocit.

100 kilometrů z Berouna

JUDr. Zuzana Vávrová,
advokátka

Před několika lety jsem si musela připustit, že i když si připadám pořád mladá, tak vidím čím dál hůř. V autě i při práci s papíry. Po chvíli pátrání jsem se ale dostala k Ivetě Pleyerové do Litoměřic a absolvovala vyšetření na přístroji, který měří vidění za světla i za tmy. Díky tomu mám brýle, ve kterých se zase nebojím řídit, jsou kvalitní, krásné a sexy. Co víc si žena může přát.

80 kilometrů z Prahy

Věra Vodičková DiS,
dentální hygienistka

Do tohoto malého obchůdku s brýlemi Ivety Pleyerové jsem se dostala díky mé drahé tchýni a opravdu nemohu litovat. Nosím brýle od první třídy, takže jsem navštívila hodně míst a vyzkoušela mnoho brýlí. Ale tak ochotný, naslouchající a profesionální personál jako tady jsem nikde jinde nenašla. Moc ráda si přijdu opět vybrat. Děkuju, že tu jste.

Dokonalé brýle nejsou jen
hezké obroučky

Jsou to hlavně na míru vyrobené brýlové čočky, které dostanou ostrost vidění na vaše vlastní maximum. Nezačneme proto zkoušením u vitríny, ale měřením na superpřesném přístroji DNEye Scanner, který zmapuje vaše vidění na setiny. Za světla i za tmy.

PŘIJĎTE SI TO ZKUSIT

Při nákupu brýlí máte měření zdarma

Bez přesného měření střílíte na slepo

Při výběru brýlí i čoček. Vím to, protože jsem je nechala vyrobit už pro 20 tisíc lidí. Někteří jsou od nás z Litoměřic, jiní sem dojíždějí z Ústí, z Prahy nebo z Berouna. Zažili totiž jaké to je, zase dobře vidět. Když vás nepálí ani nebolí oči a když se nebojíte řídit v mlze nebo v dešti. A přesně proto mě každý den v optice i po 27 letech baví.

ZAVOLEJTE NEBO SE ROVNOU ZASTAVTE