Nova technologie na trhu od značky SMITH má pro vás opravdu pecku! Jedná se o polarizované čočky, které nabízí tu nejvyšší úroveň vidění barev a detailů, téměř až za běžné možnosti zraku. Jak to vlastně funguje? ChromaPoP filtruje dvě specifické světelné vlny, které způsobují barevnou nepřesnost, což přináší lepší zaostření, přirozenější barvy a bezkonkurenční jasnost ve vašem vidění.

Zobrazení barev s ChromaPop

Zobrazení barev s ChromaPop

Pojďme se podívat detailněji na to, co pro nás ChromaPop může udělat

Jak ChromaPop funguje?

Jak ChromaPop funguje?

Co víme o materiálu ChromaPop?

ChromaPoP čočky jsou vytvořeny v unikátní kombinaci patentovaných barev a polarizačních technik. Výsledkem je tedy dynamické prostředí, vysoký kontrast a potřebný jas.

Materiál čoček je totiž schopen pojmout různé druhy odstínů pro náš specifický životní styl. Díky vědomostem očního průmyslu a vynikajícím vlastnostem se pro výrobu těchto čoček používá Trivex.

Ten dodává ChromaPop čočkám zrakovou ostrost s výhodami, které převyšují ostatní materiály.

Vyberte si ChromaPop čočky přímo na míru!

Jaké čočky ChromaPop jsou pro Vás nejvhodnější?

Čím více vidíte, tím víc věcí můžete dělat.
Zatímco ostatní mluví o bezpečí, umění nebo o cestování. Přes 50 let zkušeností pomohlo společnosti SMITH vylepšit něco, na čem opravdu záleží – posílit vzrušení z našich prožitků!
Život je lepší za hranicemi, nenechte se omezovat.

Jednoduše řečeno, červená je bohatší červená, zelená je jasnější zelená a modrá je hlubší modrá. Žádné jiné čočky na světě nedokáží toto lépe.

Konstrukce čočky ChromaPop

Konstrukce čočky ChromaPop

Přijďte se k nám do optiky na tyto brýle podívat.