Simona Stašová nám odpověděla na pár otázek o tom, co si myslí o měření očí

Zlepší Vám pohled přes kvalitní brýle náladu?

Bez brýlí nemohu mít dobrou náladu, jelikož nic pořádně nevidím. Číst si vůbec nemůžu a to je pro mě pohroma. Všude na divadelní zájezdy si beru knížku a tak mám v kabelce vždycky náhradní brýle, protože bych měla úplně zkažený den. Já si vlastně bez brýlí už dneska nedovedu představit život, proto si taky dávám veliký pozor na svoje oči. Jsou pro nás pro všechny nepostradatelné.

Simona Stašová a Optika Pleyerová

Říká Vám něco DNEye Scanner na měření očí?

Ano, to je ta neuvěřitelná mašinka na měření zraku, kterou mi představila moje milá optička Iveta Pleyerová.  Byla jsem jak Alenka v říši divů, co všechno už je dnes možné. Je to takový chytrý přístroj, který vám změří zrak a vy pak vidíte skvěle za všech světelných podmínek – za tmy, za šera, za deště, je to taková cesta k dokonalým brýlím. Vynikající  jsou to na řízení auta i na čtení v šeru auta, když mě někdo veze. Musím říct, že jsem s nimi velmi spokojená.

Simona Stašová a optika Pleyerová Lioměřice

Je pro Vás měření očí nudnou součástí vyšetření nebo ho vnímáte jinak?

Víte, dnes už je to za pár chvil, takže se ani nudit nestačíte. Spíš se obdivujete pokroku, který nezastavíš.

Simona Stašová a optika Pleyerová Lioměřice

Je pro Vás důležité, aby Váš oční optik měl moderní vybavení pro vyšetření očí?

Já jsem nevěděla, že je to pro mě důležité, ale když mi Ivetka předvedla co všechno ta mašinka umí a jak potom vidím jak rys, tak už bych zase nechtěla jít zpět k tomu běžnému vyšetření.

Simona Stašová a optika Pleyerová Lioměřice

Můžete doporučit svého optika nebo si myslíte, že je jedno, kdo Vám měří oči?

Optik je buď prodavač brýlí, a nebo napůl doktor. Já jsem si vybrala právě optiku Ivety Pleyerové v Litoměřicích, která je právě napůl lékař a zraku a očím velmi rozumí a ještě jí to baví. Vůbec nelituju té třičtvrtě hodinky z Prahy, protože vím, že zas perfektně uvidím na hodně dlouho.

Simona Stašová a optika Pleyerová Litoměřice

Doporučila byste svým blízkým nechat si změřit oči na DNEye Scanneru?

Já bych už nedoporučovala nic jiného. Jak říkám naše oči jsou náš poklad a pro ně jen to nejlepší.  A vyšetření na DNEye Scanneru to nejlepší je.

image011