Hra barev z dětských let

Franco Moschino

Nekonvenční italský návrhář, který měl odvahu pracovat pro Gianniho Versace. Jeho sny ho zavedly do slavného domu Cadette, kde se stal módním návrhářem a díky svým zkušenostem si uplatnil nárok na vlastní inovativní vizi, jež nese spojení barev, výstřednosti a bývá za svůj odvážný vzhled místy kritizována. Po předčasné Francově smrti zaujala hlavní pozici kreativní ředitelky jeho bývalá asistentka Rossella Jardini.

 

Moschino zaujalo pozici mezi prestižními značkami díky svému nebojácnému duchu ukázat světu všemožné i nemožné kombinace. Mezi významné úspěchy je nutno zmínit například návrh oblečení pro zimní olympijské hry v Turíně r. 2006. Tato značka také vyplnila svými módními nápady turné královny popu Madonně, nesoucí název Sticky and Sweet Tour. Nicméně i jiné hvězdy našly zalíbení u neobvyklého vkusu a to např. Kylie Minogue, která jej obdobně použila pro své turné s názvem Showgirl.

Model, ve kterém Madonna zářila na svém turné – samozřejmě ho najdete i u nás v optice 🙂

Značka Moschino má nyní obrovskou síť prodejen a v roce 2009 otevřela svůj první virtuální boutique.

Nic není tak hravé a pohledné jako nová kolekce brýlí od Moschina. Dámy, jestli si myslíte, že jste již viděli vše, tak vás s velkou radostí vyvedeme z omylu. Přijďte se sami přesvědčit!

Mohu jménem celé optiky tvrdit, že je to pro nás velká radost a pýcha, když vám můžeme nabídnout něco tak nekonvenčního, a hlavně v každém případě 

NADČASOVÉHO!