Elegance z Německa

HUGO BOSS je německá firma se sídlem v Metzingenu. Díky své eleganci, perfektnímu zpracování materiálů a kvalitě se řadí mezi nejvýznamnější módní značky s pobočkami na celém světě. Tato značka je jednou z mála firem, která se neproslavila kvůli svému zakladateli, nýbrž jeho následovníkům.

Ponořte se do snů, při sledování  super videa.

Preciznost, přesnost, praktičnost, kvalitní materiály – prostě Made in Germany katapultují značku HUGO BOSS na přední místa v oblasti módy.

Můžete začít lépe vidět i vy?

Přečtěte si, jak na sobě jednoduše poznat časté oční vady a jak je řešit.
Od Ivety Pleyerové, která je v optice dennodenně už 24 let
a napsala o tom e-book.

Kolekce brýlí HUGO BOSS

Brýle HUGO BOSS  jsou klasické, elegantní a můžete je nosit téměř při každé příležitost. Mají nadčasový, čistý design, jsou vyrobené z vysoce kvalitních, lehkých  materiálů. Brýle HUGO BOSS jsou ideální pro ty, kteří vyhledávají univerzální styl hodící se jak do města, tak do přírody.  Nezaměnitelný design, dokonalost a střídmost, kde vyniknou detaily.

Přímo u nás v optice si můžete vybrat z více než 100 modelů těchto dokonalých brýlí.

PŘIJĎTE SI JE K NÁM VYZKOUŠET

Historie značky, co možná ještě nevíte

Historie HUGO BOSS  sahá až do roku 1924, kdy Hugo Ferdinand Boss založil svou krejčovskou dílnu, ale tehdejší krize ho dohnala až k bankrotu. V roce 1931 se stal Hugo F. Boss členem NSDAP a  téměř okamžitě pak obdržel zakázku na výrobu stranických uniforem, a i když až do roku 1938 vyráběla jeho společnost všechny druhy civilních oděvů, rok před začátkem války se přeorientovala na výhradní dodávání hromadných zakázek pro armádní účely. Až do konce druhé světové války Hugo Boss vyráběl uniformy pro německé vojáky. Dodnes tuto minulost někteří značce vyčítají. Hugo F. Boss zemřel v srpnu 1948  a v padesátých letech firma opět začala s výrobou civilního oblečení, především pánských obleků. V té době již řídil továrnu Bossův zeť, Eugen Holy. V roce 1969 ji převzali bratři Joachen a Uwe Holy, a pomalu ji přeformovali do dnešní podoby – tedy jedné z nejznámějších značek oděvního průmyslu. Značka Hugo Boss je jednou z mála firem, která se neproslavila kvůli svému zakladateli, nýbrž jeho následovníkům.

Zákazníci se k nám pro kvalitu vracejí

270 kilometrů z Jevíčka

Seryn Zdeněk,
specialista automatizace

Potřebuji vidět opravdu dobře. Pracuji totiž nejen na počítači ale také na mechanice velmi přesných strojů. A přesně v tom mi Optika Pleyerová pomáhá. Mají zde opravdu velký sortiment kvalitních brýlí, ochotně mi ve všem poradí a ještě zde provádějí kvalitní vyšetření zraku. Díky této kombinaci mám z nošení brýlí dobrý pocit.

100 kilometrů z Berouna

JUDr. Zuzana Vávrová,
advokátka

Před několika lety jsem si musela připustit, že i když si připadám pořád mladá, tak vidím čím dál hůř. V autě i při práci s papíry. Po chvíli pátrání jsem se ale dostala k Ivetě Pleyerové do Litoměřic a absolvovala vyšetření na přístroji, který měří vidění za světla i za tmy. Díky tomu mám brýle, ve kterých se zase nebojím řídit, jsou kvalitní, krásné a sexy. Co víc si žena může přát.

80 kilometrů z Prahy

Věra Vodičková DiS,
dentální hygienistka

Do tohoto malého obchůdku s brýlemi Ivety Pleyerové jsem se dostala díky mé drahé tchýni a opravdu nemohu litovat. Nosím brýle od první třídy, takže jsem navštívila hodně míst a vyzkoušela mnoho brýlí. Ale tak ochotný, naslouchající a profesionální personál jako tady jsem nikde jinde nenašla. Moc ráda si přijdu opět vybrat. Děkuju, že tu jste.

Bez přesného měření střílíte na slepo

Při výběru brýlí i čoček. Vím to, protože jsem je nechala vyrobit už pro 20 tisíc lidí. Někteří jsou od nás z Litoměřic, jiní sem dojíždějí z Ústí, z Prahy nebo z Berouna. Zažili totiž jaké to je, zase dobře vidět. Když vás nepálí ani nebolí oči a když se nebojíte řídit v mlze nebo v dešti. A přesně proto mě každý den v optice i po 24 letech baví.

ZAVOLEJTE NEBO SE ROVNOU ZASTAVTE