Été je mladá, dynamická a moderní značka, která je potomkem již čtvrté generace výrobců brýlí. Tradici započal roku 1924 italský tvůrce Gustav Rege-Turom ve Francii. Tento výborný řemeslník tvořil pod rukama nádherné obruby z (v té době) základních materiálů – rohoviny či želvoviny.

Díky velkému odhodlání a velké míry štěstí se tato vášeň dochovala do dnes. Zodpovědnost přechází z otce na syna a každá nová generace vnáší do obrub zcela jedinečnou kreativitu a nové dovednosti. Samozřejmě obohacenou o zkušenosti a tradici z dob minulých. A právě svým výjimečným stylem a originalitou nás tato značka neskutečně zaujala.

Dříve používané materiály byly nahrazeny acetátem celulózy, který pochází z bavlníků, tudíž disponuje stabilnějšími vlastnostmi a je šetrnější k životnímu prostředí.

Toto bohaté dědictví předal Gustav Rege-Toro skvělé Sabrině, která od roku 2002 vede společnost se stejným zapálením a nadšením. Každý rám je jedinečným uměleckým dílem vyjadřující vlastní osobnost tvůrce a fascinuje své zákazníky již čtvrtou generaci.

Úplně původní myšlenkou bylo použít běžný módní doplněk a peří, načež je společně přizpůsobit průmyslu výroby brýlí a spojit je dohromady. Což byl v té době revoluční nápad.

Technikou bylo zalaminovat 2 listy acetátu v rozdílných barvách s průhlednými okraji a vložit mezi ně skutečné peří aj.. Každé bylo umístěno samostatně, kvůli zachování symetrického vzhledu.

Peří vždy bylo a bude předmětem touhy a jemnosti. Pro designéry z celého světa je to symbol svobody, lehkosti, elegance a zdokonalení. Zajímavé, že tak malá věc dokáže dodat každé ženě své kouzlo a osobitou harmonii. Avšak na začátku jsme vám říkali, že každá generace vnáší nové prvky do těchto obrub, proto v této kolekci naleznete ikonické růže.

Été  je stylem sám o sobě. Je to způsob bytí, umění zachované v kráse, jenž nosíte před očima. Věřte nebo ne ale změní váš výraz ve tváři za pomoci světlých a harmonických barev, tvarů a linií.

Objevte, jak i spojení fascinace a krásy může vytvářet jednoduchost, při pohledu z nového úhlu – to jsou dokonalé Été!