DNEye Scanner 2+

Jako naši zákazníci k nám chodíte nejčastěji kvůli měření zraku, není to ale pouze výpočet dioptrií, výběr kvalitních skel a obrub. Naše oči skrývají mnohá tajemství a čím lepší přístroje máme k dispozici, tím větší šanci dostaneme k rozpoznání vad na kráse. Mnoho z vás má alespoň malé povědomí o našem DNEye scanneru, s jehož pomocí dokážeme přesně vypočítat dioptrie za světelných i šerých podmínek.

To ovšem není zdaleka vše a za celý náš tým bych Vám ráda představila DNEye Scanner 2+ k analýze předního segmentu oka, který posouvá naše možnosti do nových rovin a píše další kapitolu naší úspěšné historie!

Co tedy přináší?

Do této doby jsme byli schopni zjistit několik zobrazovacích očních vad na blízko i do dálky, a to na základě individuální velikosti zornic v závislosti na okolní intenzitě světla. Je zde velmi nápomocná i technologie Eye-Tracking, která automaticky sleduje pohyby oka u probíhajícího měření v reálném čase.

Jdeme stále kupředu a je třeba si uvědomit rozsah našich stále se zvětšujících možností.

Dostupné služby DNEye Scanneru:

  • Aberometrie na blízko a do dálky (refrakce očí – Wavefront analýza)
  • Pupilometrie (velikost zornic – bere v potaz světelné podmínky)
  • Topografie (zakřivení v tvaru rohovky – vyšetření astigmatismu)

NOVÉ služby DNEye Scanneru 2+

  • Opacita (zakalení lomivých struktur rohovky)
  • Pachymetrie (tloušťka rohovky)
  • Tonometrie (nitrooční tlak)

Získáme o našich klientech důležité informace o zrakovém systému, včetně příslušných rizikových faktorů. Navíc díky spolupráci pachymetrie a tonometrie je záruka naprosté preciznosti a my jsme schopni stanovit nitrooční tlak s tou nejvyšší přesností. Vyšetření tohoto typu jsou např. zcela nezbytná pro blížící se operace očí, nalezení důvodu zhoršeného vidění či nových bolestí.

Nemusíte se obávat, všechna vyšetření jsou rychlá, bezbolestná a pohodlná. Ba naopak často slýcháme, že si od nás odnášíte příjemný zážitek 😊

Patentovaná technologie Eye Lens

Pro nás optometristy jsou to vánoce, doslova 😊 Milník firmy Rodenstock nám dovoluje zahodit staré metody a konečně vyjít ze stínu dávnověku. Například budeme schopni zohlednit u brýlových čoček výpočty z refrakce na blízko, aniž bychom byli závislí na refrakci do dálky – do této chvíle to zkrátka nebylo možné!

Díky naměřeným údajům máme za výsledek úplně individuální brýlovou čočku, zjednodušeně – co bod na oku, to bod na čočce. A kdo by nechtěl naprosto perfektní brýlové čočky na míru, pro váš životní styl a potřebu? Ono to přináší své ovoce, bavíme se třeba o mnohem kratší době, než si zvyknete na nové brýle, znatelně lepší vidění za šera i vnímání kontrastu.

Poradenství z naší strany k vám se tímto zase o velký krok rozšířilo a my pevně věříme, že přineseme vaším očím

– Lepší pohled na svět ♥