Daruj poukaz na brýle

DOPLNIT TEXT….Pomůže nám s tím DNEye Scanner. Přístroj pro nejpřesnější měření očí na světě, který zachytí setiny dioptrií namísto klasických čtvrtin. Kromě toho změří vaše vidění za světla i za tmy. V Česku jich je jen několik, my v naší optice v Litoměřicích u něj ale začínáme každý výběr brýlí nebo čoček.

Vaši blízcí tu vždy pořídí takové, ve kterých dobře vidí i vypadají. Od světových značek, které používají bezpečný materiál s jasným původem a vyrábí padnoucí tvary.

DARUJTE POUKAZ

Poukazy na nákup libovolných brýlí s 20% slevou.

poukaz v hodnotě 500 Kč

20% sleva

Cena 400Kč

KOUPIT POUKAZ

poukaz v hodnotě 1000 Kč

20% sleva

Cena 800Kč

KOUPIT POUKAZ

poukaz v hodnotě 2000 Kč

20% sleva

Cena 1600Kč

KOUPIT POUKAZ

poukaz v hodnotě 3000 Kč

20% sleva

Cena 2400Kč

KOUPIT POUKAZ

poukaz v hodnotě 4000 Kč

20% sleva

Cena 3200Kč

KOUPIT POUKAZ

poukaz v hodnotě 5000 Kč

20% sleva

Cena 4000Kč

KOUPIT POUKAZ

Jsme malá optika, ale lidé k nám
jedou pro brýle i 270 kilometrů

270 kilometrů z Jevíčka

Seryn Zdeněk,
specialista automatizace

Potřebuji vidět opravdu dobře. Pracuji totiž nejen na počítači ale také na mechanice velmi přesných strojů. A přesně v tom mi Optika Pleyerová pomáhá. Mají zde opravdu velký sortiment kvalitních brýlí, ochotně mi ve všem poradí a ještě zde provádějí kvalitní vyšetření zraku. Díky této kombinaci mám z nošení brýlí dobrý pocit.

100 kilometrů z Berouna

JUDr. Zuzana Vávrová,
advokátka

Před několika lety jsem si musela připustit, že i když si připadám pořád mladá, tak vidím čím dál hůř. V autě i při práci s papíry. Po chvíli pátrání jsem se ale dostala k Ivetě Pleyerové do Litoměřic a absolvovala vyšetření na přístroji, který měří vidění za světla i za tmy. Díky tomu mám brýle, ve kterých se zase nebojím řídit, jsou kvalitní, krásné a sexy. Co víc si žena může přát.

80 kilometrů z Prahy

Věra Vodičková DiS,
dentální hygienistka

Do tohoto malého obchůdku s brýlemi Ivety Pleyerové jsem se dostala díky mé drahé tchýni a opravdu nemohu litovat. Nosím brýle od první třídy, takže jsem navštívila hodně míst a vyzkoušela mnoho brýlí. Ale tak ochotný, naslouchající a profesionální personál jako tady jsem nikde jinde nenašla. Moc ráda si přijdu opět vybrat. Děkuju, že tu jste.