Dailies patří mezi celosvětově uznávané a vůbec nejprodávanější čočky. Je v nich totiž obsažena zvlhčující složka PVA, která se uvolňuje mrkáním, čímž udržuje oči hydratované. Jsou neuvěřitelně propustné pro kyslík, a přesto mají vysoký obsah vody. Už žádné řezání, pálení a zarudlé oči, zaručují komfort v průběhu celého dne. Nejsnadnější na jednodenních čočkách je právě jejich podstata – ráno nasadím, večer vyhodím. Nejen, že se jedná o nejzdravější způsob nošení, také nepotřebujete žádné desinfekční roztoky napomáhající údržbě. Nenechte se zmýlit, obyčejné oční kapky je přesto dobré mít u sebe pro jakýkoliv případ 🙂

Pokud jste budoucím či již stávajícím nositelem kontaktních čoček a vyhovují Vám jednodenní, máte zde možnost několika benefitů jako jsou:

  • pravidelné kontroly zraku
  • zvýhodněná cena
  • bezpečnost, pohodlí a zdraví při nošení značkových kontaktních čoček

No, a to by nebylo ono bez malého bonusu, že?

Máte zájem o 5. balení čoček DAILIES zdarma?  Tak to jste tu správně!

Jak to funguje?

Do programu se zapojíte nákupem vybraných k. čoček DAILIES a absolvováním kontrolního vyšetření zraku. Hodíte nám kuří nohu neboli podpis na Vaši zákaznickou kartu pro potvrzení o zařazení pro  kompletní roční péči.

A poté v následujících 12 měsících zakoupíte alespoň 4 třicetikusová nebo devadesátikusová balení kontaktních čoček řady DAILIES, včetně absolvování pravidelných kontrol zraku, dostanete od nás 5. balení zdarma!

Důležité!

Vztahuje se na tyto kontaktní čočky:

DAILIES® AquaComfort Plus

DAILIES® AquaComfort Plus®Toric

DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal

 

Celková pravidla naleznete zde: