Sundat brýle, zkusit čočky?

Pomůžeme vám vybrat ty pravé a také je poprvé nasadit. Ať už to bude na večer v divadle, na týden na horách, nebo na většinu běžných dní.

Už existují i takové čočky,
které v oku necítíte

Jsou maximálně tenké a ohebné, takže netlačí ani nevysušují. I když jste třeba celý den v klimatizované kanceláři, nebo s čočkami spíte.

A co na ně říkají naši zákazníci?

AIR OPTIX Night&Day

Ladislava Borowczaková,
Ústí nad Labem

Konečně nemusím při každé služební cestě balit roztok na čočky nebo pouzdro. Night&Day můžu nosit ve dne v noci celý měsíc. A ještě v nich mám úžasné prostorové vidění. Je to úleva a taky radost. Když svítí slunce,  můžu si vzít jakékoli sluneční brýle podle outfitu či nálady. Ne jen ty dioptrické.

Dailies TOTAL 1

 

Michaela Kelemenová,
Nový Bor

Kontaktní čočky Dailies TOTAL 1 jsou velice pohodlné a pocítila jsem to hned při prvním nasazení. Najednou mi nevysychají oči a nepotřebuji už žádný zvlhčující roztok. Doporučuji je proto všem, kdo zatím s čočkami váhají. Nebo těm, kteří už nějaké nosí, ale nejsou úplně spokojeni. Protože, mohou být.

Padnou tyto čočky i vám?

Objednejte se na superpřesné měření zraku a zjistíte to
  • Změříme ostrost vašeho vidění za sevětla i za tmy
  • Zkontrolujeme zakřivení a tloušťku rohovky pro volbu vhodného tvaru,  velikosti a materiálu
  • Srovnáme ceny jednotlivých značek na trhu
  • Aplikujeme konkrétní čočky, naučíme se s nimi manipulovat a  naplánujeme další kontroly. Tak, aby pro vás bylo nošení čoček  navždycky pohodlné a bezpečné
  • Vybrané čočky si odnesete spolu s čistícím roztokem domů

Cena měření, 90 minutové konzultace a vašich nových čoček je 760 Kč

OBJEDNAT SE NA MĚŘENÍ A APLIKACI

Bez přesného měření střílíte na slepo

Při výběru brýlí i čoček. Vím to, protože jsem je nechala vyrobit už pro 20 tisíc lidí. Někteří jsou od nás z Litoměřic, jiní sem dojíždějí z Ústí, z Prahy nebo z Berouna. Zažili totiž jaké to je, zase dobře vidět. Když vás nepálí ani nebolí oči a když se nebojíte řídit v mlze nebo v dešti. A přesně proto mě každý den v optice i po 27 letech baví.

ZAVOLEJTE NEBO SE ROVNOU ZASTAVTE