Nová kampaň Carrera SS’19 zahrnuje 2 výjimečné velvyslance, kteří dokonale ztělesňují charakter značky: nekonvenční, odvážný, smělý, zakořeněný ve sportu a schopný vyniknout před davem. Z našeho pohledu se společnost opravdu ničeho nebojí a taková spolupráce znamená jasné vítězství!

Z partnerství CARRERA & ALFA ROMEO RACING jsou KIMI RÄIKKÖNEN a ANTONIO GIOVINAZZI připraveni zanechat stopu v srdci fanoušků, a to svými příběhy jakožto talentovaných a vášnivých sportovců, kteří doslova řídí svůj život podle toho, co považují za vlastní silný příběh.

KIMI RÄIKKÖNEN

Kimi „Iceman“ Räikkönen vstoupil do Formule 1 pro Sauber-Petronas v roce 2001, v té době měl za sebou pouze 23 závodů. Do McLaren Mercedes nastoupil v roce 2002 a stal se uchazečem o titul tím, že dojel na druhém místě v šampionátu proti finalistům Schumacher (2003) a Alonso (2005). Po jeho přesunu do Ferrari v roce 2007 byl korunován na mistra světa Formule 1, který porazil oba jezdce McLarenu Hamiltona a Alonsa o jeden bod. Po krátké přestávce a dalších kontraktech se vrátil zpět do Ferrari, a to od roku 2014 do roku 2018. Poslední rok vyhrál Grand Prix Spojených států a celkově třetí místo v šampionátu 2018. Dnes je jezdcem Alfa Romeo Racing a s 21 vítězstvími Grand Prix je finským jezdcem s největším počtem vítězství vůbec!

ANTONIO GIOVINAZZI

Antonio „Giovi“ Giovinazzi je mladý a velmi talentovaný italský závodník. V roce 2015 se stal finalistou mistrovství Evropy FIA Formule 3 a závodil s Premou v mezinárodní sérii GP2 2016, opět dojel s pěti výhrami a osmi celkovými pódii. Není náhodou, že si Scuderia Ferrari pro sezónu 2017 vybrala třetího jezdce týmu Formule 1. Giovinazzi udělal svůj konkurenční debut pro Saubera na australské Grand Prix 2017, čímž nahradil Pascala Wehrleina, kterého mimo jiné vystřídal na následující čínské Grand Prix, protože Wehrlein pokračoval ve svém zotavování z předsezónní nehody. Nyní Antonio řídí svoji první celou sezónu Formule 1 pro Alfa Romeo Racing!

Oba z Alfa Romeo Racing Team běžně nosí kolekci slunečních brýlí CARRERA, jenž je zakořeněná ve sportu s inovativními technickými vlastnostmi pro aktivní a moderní životní styl.

Kimi a Antonio nosí nové sluneční brýle a optické rámečky CARRERA s technologií ULTEM: perfektní rovnováha mezi pohodlím a stylem. Tyto brýle jsou obohaceny o speciální a velmi flexibilní plastový materiál, promyšleně navržený pro dokonalou kombinaci s gumovými koncovkami, které zajišťují pohodlí a zároveň zvyšují přilnavost na cestách. Ideální pro ty, kteří jsou doslova závislí na adrenalinu a různorodých aktivitách.

Konkrétně oběma padly do oka tyto modely:

  • Sluneční brýle Carrera model 4013/S (black front and red temple)
  • Dioptrické brýle: Carrera model 4408 a Carrera model 4410

Rychlost a vášeň: dohromady řídí své příběhy rychleji než kdokoli jiný.

Těšíme se na vás a přejeme – Lepší pohled na svět!

Oficiální stránka: Carrera