O této úžasné dámě již mnoho z vás jistě zaslechlo a nám je ctí představit nový přírůstek do řad značek, které vám prezentujeme.

Pro ty z vás, co netuší, kdo je Carolina Herrera

Venezuelsko-americká návrhářka, jejíž první módní kolekce debutovala v roce 1981, a od té doby dovedla své jméno k velikosti globální značky.

“I am interested in beauty, and making women beautiful.”

Carolina Herrera

Módní návrhářka založila svou společnost v New Yorku a v roce 2009 se stala občankou USA. Přestože před svou první přehlídkou na dráze v roce 1981 neměla žádné formální školení, Herrera dosáhla úspěchu v dámské a pánské módě, vůních a dalších. Dnes má její společnost obchody po celém světě a miliardové tržby. Její charakteristický vzhled zahrnují dobře ušité bílé halenky, které se výrazně spojily s plesovými sukněmi. Nicméně zde cesta nekončí. Dokázala se prosadit i v nepřeberném množství doplňků, konkrétně v brýlových obrubách.


Pro některé je její styl okázalý a nepříliš mladický, nicméně v dnešní době, kdy je vše velmi kontroverzní, nám nepřipadá divné doporučit mladé dámě například masivní obruby s perlami. Vyzdvihuje ženskou něžnost s prvky přímočarosti.

Jako každá značka rozšiřuje své portfolio, Carolina nebyla výjimkou. Kolekce brýlí pro ženy představuje nadčasový elegantní styl v paletě svůdných barev, sladěné a pro každou příležitost. Obzvlášť kdy je zapotřebí dát okolí najevo nejen svou krásu ale také sofistikovanost.

Jen to „nej“ pro váš – Lepší pohled na svět! 🙂

Optika Iveta Pleyerová